українська російська англійська
Урядовий уповноважений відстоюватиме соціальну справедливість щодо людей з інвалідністю
13.12.2013 | 12:20
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

Під час останньої прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України за участю Урядового уповноваженого з прав інвалідів до Олексія Журавка звернулася мешканка Києва, інвалід І групи, з проханням вирішити питання щодо отримання допомоги соціальних служб.

У телефонній розмові заявниця повідомила, що порушується її право на отримання якісних соціальних послуг та поскаржилася на дії окремих соціальних працівників. З проханням вивчити та в подальшому врегулювати порушене питання Олексій Журавко надіслав запит до Міністерства соціальної політики.

Після звернення Урядового уповноваженого з прав інвалідів місцевими органами соціального захисту населення жінці-інваліду І групи було відновлено право на надання соціальних послуг. Окрім того, районний територіальний центр запропонував заявниці подати пакет документів для надання матеріальної допомоги та продуктових наборів у рамках міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2011–2015 роки.

«Коли людина не може самостійно задовольнити свої життєві потреби через обмеження здатності до самообслуговування, їй чинним законодавством гарантовано право на отримання соціальних послуг. Підтримуючи соціальні ініціативи Президента України щодо підвищення ефективності програм соціальної підтримки найуразливіших категорій громадян, у межах своїх повноважень я зроблю все можливе, аби соціальна справедливість щодо громадян з інвалідністю була забезпечена», – зазначив Олексій Журавко.

версія для друку