українська російська англійська
На Луганщині здано в експлуатацію новий 56-квартирний будинок
13.12.2013 | 14:26
Луганська ОДА

В Алчевську на Луганщині здано в експлуатацію новий житловий 56-квартирний будинок. В урочистостях з цього приводу взяв участь голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк.

«Нове житло – це перспективи для життя людей та міста, в якому вони мешкають, працюють та виховують дітей. Це майбутнє усього нашого регіону, його розвиток. Тому ми будемо активно розвивати житлове будівництво на Луганщині», – зазначив голова облдержадміністрації.

Будівництво житлового будинку в Алчевську розпочалося ще у 1984 році на замовленням ПАТ «Алчевськкокс». Проте невдовзі будівництво було заморожено.

Сьогодні вже завершені  роботи з будівництва. Будівля має сім поверхів, дві  секції на 56 квартир: з них 12 квартир – трьохкімнатні, 44 – двокімнатні. Загальна площа будинку складає 5934,5 кв. м, загальна площа квартир – 4266,9 кв. м, житлова площа – 2511 кв. м. Будівлю обладнано власною автономною газовою котельнею, яка розташовується на даху. Також у будинку є холодне та гаряче водопостачання, газозабезпечення, а кожну  квартиру обладнано індивідуальними лічильниками газу та води.

За словами Володимира Пристюка, усього у 2013 році в області планується ввести в експлуатацію 180 тис. кв. м загальної площі житла. З початку року  побудовано вже 155 кв. м. житла, введено в експлуатацію три багатоповерхових житлових будинки – це 16-тиквартирный житловий будинок у Антрациті, трьохповерховий багатоквартирний житловий будинок у Сєвєродонецьку та 26-квартирний будинок у Луганську. До кінця року  планується ввести в експлуатацію ще 5-поверховий житловий будинок у м. Кремінна та чотирьохповерховий житловий будинок у місті Сєвєродонецьк.

Слід зазначити, що в Луганській області реалізуються державні та  регіональні програми житлового будівництва. Це Програма здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують покращення житлових умов. Всього за період її дії укладени 94 угоди. Луганщина займає сьоме місце серед областей України за кількістю укладених угод.

За цією програмою у поточному році дві родини отримають квартири у новому будинку у Сєвєродонецьку, а у першому кварталі 2014 року 75 родин отримає квартири у багатоповерховому житловому будинку у Луганську.

 

 

версія для друку