українська російська англійська
На Сумщині підписана угода про співпрацю між облдержадміністрацією, обласною радою і "Укрпоштою"
13.12.2013 | 16:20
Сумська ОДА

У Сумах відбулося підписання тристоронньої угоди про співпрацю між облдержадміністрацією, обласною радою та Сумською дирекцією УДППЗ «Укрпошта».

Як зазначається в документі, основною метою співробітництва є встановлення партнерських відносин та об’єднання зусиль, спрямованих на розвиток поштового зв’язку та створення належних умов для отримання жителями Сумської області якісних і доступних послуг.

«Для жителів області «Укрпошта» має стати другою «швидкою допомогою». Раніше пошта відповідала за доставку преси, листів, виплату пенсій, але сьогодні цього недостатньо, потреби людей зросли. І наше завдання – відповідати вимогам часу, розширити спектр послуг та зберегти мережу «Укрпошти», бо це тисячі робочих місць», – зазначив під час підписання угоди голова облдержадміністрації.

За його словами, відділення поштового зв’язку вже перетворюються на багатопрофільні центри із надання адміністративних послуг.

«Підписання угоди – це свідчення покрокового виконання усіх зобов’язань облдержадміністрації, обласної ради та «Укрпошти» щодо підвищення рівня та якості обслуговування населення», – наголосив Юрій Чмирь. 

На облаштування пунктів надання адміністративних послуг на базі 434 поштових відділень Сумської дирекції «Укрпошта» з обласного бюджету виділено 160 тисяч гривень.

Як повідомлялося раніше, Сумська дирекція УДППЗ «Укрпошта» стала одним з пілотних підрозділів в Україні,  де почав реалізуватися національний проект «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту». Він передбачає реформування поштових відділень для надання адмінпослуг за принципом «єдиного вікна». Це дозволяє громадянам, насамперед у сільській місцевості, заощаджувати час при оформленні субсидій, отриманні довідок, посвідчень та отриманні інших послуг. У ході реалізації проекту перелік адміністративних послуг буде розширюватися.

 

версія для друку