українська російська англійська
У Мінрегіоні заслухали звіти регіонів щодо виконання першочергових завдань у сфері будівництва та ЖКГ
13.12.2013 | 18:05
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

З метою вивчення проблемних питань функціонування систем життєдіяльності регіонів та вироблення спільних рішень щодо їх розв’язання, у період з 9 по 13 грудня за дорученням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Темника проведено 27 нарад з профільними заступниками голів та керівниками відповідних структурних підрозділів Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій стосовно першочергових завдань у сфері будівництва, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку.

Під час нарад особливий акцент було зроблено на питаннях, що стосуються впровадження у регіонах програми «Доступне житло», реалізації запланованих обсягів введення в експлуатацію житлових будинків, стан добудови об’єктів незавершеного житлового будівництва, будівництва та реконструкції шкіл, дитячих садків, спортивних та дитячих майданчиків, стану справ у житлово-комунальній галузі, зокрема, проведення опалювального сезону, стану розрахунків за житлово-комунальні послуги, забезпечення населення чистою питною водою, стан житлового фонду, ліфтового, теплового та водопровідно-каналізаційного господарства тощо.

Окремо по кожній області розглянуто стан забезпечення населених пунктів містобудівною документацією, створення відповідних служб та ведення містобудівного кадастру.

«Ми маємо знати, з якими проблемами стикаються регіони у тих сферах, якими опікується Міністерство. Тому приділили час кожній області і кожному питанню, яке їх сьогодні турбує. Надалі ми будемо спільно працювати над їх вирішенням», - сказав Геннадій Темник.

За результатами зустрічей керівництвом Міністерства окреслено основні завдання для вирішення наявних проблем спільними зусиллями місцевої влади та Міністерства. Крім того, з метою вивчення та поширення позитивного досвіду, Мінрегіоном ініційовано збір та узагальнення кращих практик у діяльності місцевої влади у сфері модернізації житлово-комунальної галузі.

 

 

версія для друку