українська російська англійська
Янукович і Путін не підписуватимуть документи по МС на зустрічі у Москві, - Прем'єр-міністр
16.12.2013 | 08:58
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Під час засідання українсько-російської міждержавної комісії, яке пройде 17 грудня у Москві, не будуть розглянуті документи про приєднання України до Митного союзу.

Про це сказав Прем'єр-міністр України Микола Азаров в інтерв'ю телеканалу «Інтер» у неділю.

«Усі міждержавні документи проходять через розгляд Уряду. У тих документах, які наразі прийняті й направлені на розгляд міждержавної комісії, немає жодного документа, який навіть побічно мав би відношення до Митного союзу, - це спекуляції», - наголосив Микола Азаров.

Водночас Прем'єр-міністр зазначив, що усі заплановані до розгляду документи будуть доступні громадськості, оскільки жоден з них не має грифа державної секретності.

«Жоден з документів, який готується на засідання міждержкомісії, не носить гриф державної секретності. Тому вони у відкритому доступі, відкриті для обговорення. Я наголошую, йдеться про виключно важливу зустріч, тому що за три з половиною роки у нас з'явилася можливість вирішити ті питання, які були основним негативним чинником розвитку економіки України», - сказав Микола Азаров.

Прем'єр-міністр також закликав опозицію припинити спекуляції.

Микола Азаров наголосив, що під час візиту буде підписана дорожня карта по усуненню розбіжностей між Україною та РФ, яка зніме ряд обмежень у взаємній торгівлі.

Планується також врегулювати відносини у газовій сфері.

 

версія для друку