українська російська англійська
Держфінінспекція в АР Крим відшкодувала втрат на понад 30 млн. грн.
16.12.2013 | 10:04
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в АР Крим у січні – листопаді 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму більш як 30 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівні надійшло 11,1 млн. грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму 19,3 тис. грн.

До підприємств і установ, посадові особи яких порушили бюджетне законодавство, застосовано 298 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 102 досудові розслідування. Ще 103 досудові розслідування розпочато та складено 23 протоколи про адміністративне корупційне правопорушення за результатами участі фахівців інспекції як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, установ та підприємств прийняли 217 управлінських рішень.

До суду пред'явлено 57 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 33,8 млн. грн. Пред'явлення ще 120 таких позовів ініційовано перед органами прокуратури та установами.

За допущені порушення 664 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 174 – до дисциплінарної та матеріальної, 16 осіб звільнено із займаних посад.

 

версія для друку