українська російська англійська
Укрдержреєстр та Торгово-промислова палата підпишуть договір про співпрацю
16.12.2013 | 14:55
Прес-служба Державної реєстраційної служби

17 грудня о 12.00 в приміщенні Торгово-промислової палати України (вул. Велика Житомирська, 33) відбудеться підписання договору про співпрацю між Державною реєстраційною службою України та Торгово-промисловою палатою України.

Договір підпишуть Голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона, з одного боку, та Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков – з  другого боку.

Відповідно до договору Сторони співпрацюватимуть у  напрямках взаємодії між суб’єктами господарської діяльності та органами, що проводять державну реєстрацію; сприяння поширенню інформації про адміністративні послуги, що надаються у сферах державної реєстрації, а також розвитку зовнішньоекономічних зв'язків шляхом поширення інформації про послуги, що надаються в рамках Європейського бізнес реєстру.

Державна реєстраційна служба України та Торгово-промислова палата будуть здійснювати  обмін інформацією про законодавство та правозастосовну практику у сферах державної реєстрації та представниками для ознайомлення з організацією і діяльністю сторін, проводити спільні конференції, семінари, лекції, практичні заняття для покращання професійного рівня працівників тощо.

Запрошуємо представників ЗМІ!

Обов’язкова акредитація за тел.: (044)233-64-71, (097)937-86-22, Оксана Регентюк.

 

версія для друку