українська російська англійська
Микола Присяжнюк перебуває з робочим візитом в Угорщині
16.12.2013 | 15:15
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

16 грудня Міністр аграрної політики та продовольства України відбув з робочим візитом до Угорщини. Планується, що в Будапешті глава відомства проведе низку зустрічей у межах засідання Міжурядової Українсько-Угорської спільної комісії з питань економічного співробітництва, яку він наразі очолює. Зокрема, сторони планують обговорити питання співпраці в аграрному секторі, енергетиці, транспорті та інфраструктурі.

Під час візиту Микола Присяжнюк планує зустрітися з Прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном та Міністром регіонального розвитку Угорщини Шандором Фазекашем.

Окрім того, заплановані зустрічі з Державним секретарем з питань зовнішньої та зовнішньоекономічної політики Канцелярії Прем’єр-міністра Угорщини Петером Сійярто та Головою Національного банку Угорщини Дьордем Матолчі. Зокрема, сторони обговорять низку питань, що стосуються двосторонньої економічної співпраці в галузях енергетики, сільського господарства, транспорту та інфраструктури тощо.

«Для України Угорщина була і залишається важливим стратегічним партнером. І Україна зацікавлена в розширенні двостороннього співробітництва у низці галузей, особливо у сфері сільського господарства. Переконаний, що наші переговори будуть плідними і конструктивними, а двосторонні відносини, зокрема за результатами засідання Міжурядової комісії, отримають черговий імпульс для подальшого розвитку», − зазначив Микола Присяжнюк.

Нагадаємо, що за 9 місяців 2013 року оборот товарів і послуг склав 2,37 млрд. дол. і збільшився порівняно з відповідним періодом 2012 року на 10,6%. При цьому, експорт становив 1,32 млрд. дол. і збільшився на 10,4%. Що ж до товарообігу сільськогосподарської продукції, то за 10 місяців 2013 року його сума склала 169,6 млн. дол. Сума експорту за цей період − 24,2 млн. дол.

 

 

версія для друку