українська російська англійська
Заступник Міністра юстиції провів робочу нараду з директорами НДУ судових експертиз
16.12.2013 | 16:06
Прес-служба Міністерства юстиції

Заступник Міністра юстиції України Максим Райко провів робочу нараду з директорами науково-дослідних установ судових експертиз. 

«Важливо вдосконалювати існуючі методики судових експертиз та розробляти нові, з використанням новітніх наукових напрацювань. Зокрема, це стосується комп’ютерно-технічних експертиз, телекомунікаційних, технічних досліджень документів, залізнично-транспортних та багатьох інших. Необхідно забезпечувати точність таких досліджень, адже йдеться перш за все про захист прав та інтересів громадян», - зазначив Максим Райко.

Робоча зустріч відбулася на базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз. Обговорювались питання штатного укомплектування установ, навантаження, а також забезпечення приміщеннями деяких із них.

Також відбулося і засідання президії науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України.

Крім того, підбито підсумки роботи секцій науково-консультативної та методичної ради за 2013 рік, розглядались проекти плану впровадження результатів робіт науково-дослідних установ судових експертиз Мін’юсту та їх тематичного плану на 2014 рік, а також було узгоджено пропозиції науково-дослідних установ судових експертиз щодо складів президії та секцій цієї ради.

Загалом на даний момент у системі Міністерства юстиції України діють 8 науково-дослідних установ судових експертиз.

 

версія для друку