українська російська англійська
Держфінінспекція в Чернігівський області відшкодувала втрат на 25,8 млн. грн.
16.12.2013 | 17:47
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Протягом січня – листопада 2013 року фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 25,8 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, установ та підприємства додатково надійшло 12,5 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств та установ прийняли 201 управлінське рішення.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 80 досудових розслідувань. Ще 73 досудові розслідування розпочато за результатами участі фахівців інспекції як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури.

У 245 випадках до підприємств, установ та організацій, на яких під час ревізії виявлено порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

За вчинені фінансові порушення 514 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 220 – до дисциплінарної та матеріальної, 27 осіб звільнено із займаних посад.

версія для друку