українська російська англійська
На контролі Олексія Журавка: неякісний ремонт призвів до порушення прав інваліда
16.12.2013 | 17:57
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

На адресу Урядового уповноваженого з прав інвалідів Олексія Журавка надійшло звернення від інваліда війни ІІ групи, який проживає у м. Харкові. У заяві чоловік поскаржився на дії деяких посадових осіб та попросив допомогти поновити законне право на достатній життєвий рівень, яке було порушено під час проведення капітального ремонту його житлового приміщення.

Харків’янин розповів, що звернувся до територіального управління соціального захисту населення із відповідною заявою про проведення безоплатного капітального ремонту власного житлового будинку. І, як зазначив чоловік, будівельні роботи компанією-підрядником були проведені, однак ремонт зроблено неякісно.

Ознайомившись з наданими заявником фактами, Урядовий уповноважений з прав інвалідів направив звернення до органів місцевого самоврядування з проханням розібратися у ситуації та вжити заходів щодо усунення виявлених недоліків. Наразі питання знаходиться на розгляді у відповідних відомствах та залишається на особистому контролі Олексія Журавка.

«Стаття 48 Конституції України передбачає, що кожен громадянин України має право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім’ї. Тому хочу звернутися до посадових осіб, до безпосередніх виконавців – виконувати свої обов’язки відповідально, а не формально, лише «на папері», забезпечувати дотримання конституційних прав громадян», – наголосив Урядовий уповноважений з прав інвалідів.

версія для друку