українська російська англійська
За підтримки ДІУ введено в експлуатацію першу чергу ЖК "Софія Київська"
17.12.2013 | 15:30
Прес-служба Державної іпотечної установи

Житловий комплекс «Софія Київська», що будується за програмою фінансування завершення будівництва житлових об’єктів отримав декларації про введення в експлуатацію трьох багатоповерхових  будинків першої черги за адресою: с. Софіївська  Борщагівка, вул. Горького, 5-б, 5-в та  по вул. П.Чубинського, 2. Про це повідомила начальник управління зв’язків з громадськістю ДІУ Ганна Волобуєва.

«Дуже приємно, що введення в експлуатацію перших трьох будинків житлового комплексу відбулося напередодні новорічних свят. Тож, зустріч Нового року та Різдва Христового для багатьох родин стане можливою вже у нових оселях», - зазначила керівник прес-служби ДІУ.

Державна іпотечна установа надала фінансування на добудову ЖК «Софія Київська» у липні 2013 р. На ці цілі Установа спрямувала 70 млн. грн. У будинках, які складають першу чергу даного комплексу – 553 квартири.

«Загалом, ДІУ у рамках Програми фінансування добудови об’єктів житлового призначення профінансувала завершення будівництва 38 будинків по всій території України. 19 з них вже введені в експлуатацію, інші планується ввести у 2014 році», - підкреслила Ганна Волобуєва.

Вона додала, що об’єкт, який претендує на участь у програмі ДІУ, контролюється двічі – з боку банку, який виступає первинним кредитором та з боку ДІУ. Тож, для таких будинків, це є додатковим фактором надійності.

У свою чергу директор ЖК  «Софія Київська» Ігор Ковальчук наголосив, що підтримка держави для забудовників, що опинилися у скрутному становищі у наслідок світової кризи – вкрай важлива для кожного учасника будівельного ринку.

«Направив кошти на добудову об’єкта «Софія Київська», ДІУ надала можливість зберегти нам робочі місця, а людям - отримати довгоочікувані квартири. Самостійно, без державних коштів, зробити це було вкрай важко», - підкреслив Ігор Ковальчук.

версія для друку