українська російська англійська
У Закарпатській області споживання газу зменшилося
17.12.2013 | 16:10
Закарпатська ОДА

17 грудня під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула відбулася Всеукраїнська селекторна нарада з питань забезпечення стабільного функціонування систем життєзабезпечення населення країни.У нараді взяли також участь голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида, перший заступник голови облдержадміністрації Ігор Свищо, директор департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Віктор Лукеча та начальник управління ДСНС України в Закарпатській області Мирослав Щербей.

Під час селектору обговорили питання розрахунків підприємств та населення за спожиті енергоносії, газопостачання, стан дорожнього господарства, роботу служб з надзвичайних ситуаційта готовність областей до зимового періоду.

Як розповів Олександр Ледида, наразі споживачі області протягом січня-листопада розрахувалися за спожиту електроенергію на 102 відсотки, за природний газ розрахунки складають 108 відсотків. За останні 11 місяців вдалося скоротити споживання газу на 24252,643 тис. куб. м.

На сьогодні на складах профільних служб знаходяться 13452 тонни (у тому числі 4303 тонни – для комунальних доріг) протиожеледної суміші, 5800 тонн відсіву та 1300 тонн чистої солі. Крім того, в наявності 65 тонн дизельного пального та майже 8 тонн бензину.

Для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного природного характеру та їх наслідків у зимовий період облдержадміністрацією сформовано резерв паливно-мастильних матеріалів у обсязі 7 тонн.

 

версія для друку