українська російська англійська
Костянтин Грищенко провів засідання Міжвідомчої ради з питань дошкільної освіти
17.12.2013 | 18:37
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

17 грудня 2013 р. Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко провів засідання Міжвідомчої ради з питань дошкільної освіти.

«Президент України Віктор Янукович поставив перед центральними та місцевими органами влади чітке завданнязабезпечити доступ кожної дитини до дошкільної освіти.  Мета нашої зустрічі сьогодніобговорення нашої спільної роботи в рамках Міжвідомчої ради з питань дошкільної освіти, як механізму реалізації поставлених Президентом України завдань у сфері дошкілля, а також координації  діяльності всіх структур системи дошкільної освіти», - зазначив під час виступу на засіданні Костянтин Грищенко.

Віце-прем’єр-міністр при цьому наголосив, що особисто контролюватиме діяльність Міжвідомчої ради з питань дошкільної освіти. «Особисто контролюватиму діяльність цієї ради і хочу бачити реальні результати її роботи», - підкреслив урядовець.

На переконання Костянтина Грищенка, створення Міжвідомчої ради сприятиме усуненню низки проблемних питань у дошкільній освіті, серед яких недостатня кількість дошкільних навчальних закладів внаслідок їх закриття та перепрофілювання, недостатній рівень кваліфікації педагогічних кадрів, питання змісту дошкільної освіти, харчування дітей, забезпечення дошкільної освіти для дітей з особливими потребами.

Важливими проблемами, які потребують вирішення, на думку Віце-прем’єр-міністра, є дотримання санітарних норм та забезпечення тепла у дошкільних навчальних закладах в зимовий сезон.

 

версія для друку