українська російська англійська
Під час тижня права безоплатну правову допомогу отримали близько 1 тисячі осіб
17.12.2013 | 18:53
Прес-служба Міністерства юстиції

Найактуальнішими питаннями, з якими люди зверталися під час «Тижня права», були реєстрація прав на нерухоме майно, приватизація земельних ділянок, поділ спільного майна, проблеми спадкування та оформлення права власності, виплати і перерахунок пенсій. Загалом під час виставки-форуму «Правники – суспільству» безоплатну первинну правову допомогу отримали близько 1 000 осіб. Така динаміка попиту на правову допомогу спостерігається вперше за останні кілька років, - так прокоментував заступник Міністра юстиції – керівник апарату Юрій Іващенко підсумки роботи Всеукраїнського тижня права.

Графік надання безоплатних консультацій під час виставки-форуму «Правникисуспільству» має такий вигляд: 12 грудня було надано близько 400 консультацій; 13 грудняблизько 370; 14 грудня  - близько 200 консультацій.

Як відомо, з 9 по 14 грудня Міністерство юстиції спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України провело Всеукраїнський тиждень права.

В його рамках пройшов Всеукраїнський урок «Права людини», в якому взяли участь понад 150  студентів, гімназистів, школярів, а також представники координаційних рад молодих юристів з регіонів.

Також Мін’юст спільно з Координаційною радою молодих юристів України та Інститутом держави і права імені В.М. Корецького Національної академії наук України на базі Київського національного торговельно-економічного університету провели Міжнародний правничий конкурс імені  В.М. Корецького серед студентських команд вузів, що здійснюють підготовку юристів. У конкурсі взяли участь 20 команд, а за його результатами переможцем визнано команду Хмельницького університету управління та права, ІІ місце посіла команда студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ІІІ  місце зайняла команда Чорноморського державного університету імені Петра Могили.

Одним із основних заходів Всеукраїнського тижня права стала виставка-форум «Правникисуспільству», яка проходила протягом 3 днів. До участі у ній було запрошено відомих правників, науковців, представників правозахисних громадських організацій, юридичних клінік та ЗМІ юридичного спрямування. Її форматом стало проведення майстер-класів відомих правників та надання консультацій як з боку державних, так і недержавних установ.

 

версія для друку