українська російська англійська
Перша свердловина на Юзівському родовищі буде закладена в I півріччі 2014 року
18.12.2013 | 09:33
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

17 грудня 2013 року, в ході брифінгу в Харківській ОДА Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков розповів про роботу компанії «Shell» у селі Веселе Первомайського району в Харківській області.

«Вже проведена екологічна експертиза угоди про розділ продукції, сам проект поки не був поданий на експертизу. Можу сказати, що він пройде повністю і суспільну, і державну експертизу, а при необхідності і міжнародну. Тільки коли ми зрозуміємо, що екологічні ризики зведені до мінімуму, компанія отримає дозвіл на початок робіт, але тільки геолого-розвідувальних», – сказав Міністр.

Олег Проскуряков підкреслив, що компанія «Shell» ще не починала розробку сланцевого газу. На пошуковій свердловині «Біляївська-400» йдуть роботи з гідророзриву пласта. Роботи проходять успішно. На родовище приїжджали громадські екологи та представники Міністерства – екологічної загрози немає.

«На Юзівському родовищі в першому півріччі 2014 року має бути закладена перша свердловина. Конкретні терміни залежать від часу, який забере проходження експертиз. На даний час ведуться роботи, спрямовані на те, щоб знайти оптимальне місце розташування для цієї свердловини», –додав Міністр екології та природних ресурсів України.

 

 

версія для друку