українська російська англійська
Микола Азаров: У наступному році система охорони здоров'я розвиватиметься
18.12.2013 | 12:34
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У наступному році система охорони здоров'я розвиватиметься. Кошти на реформи та виплати медпрацівникам передбачені Державним бюджетом на 2014 рік. Про це заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров на засіданні Кабінету Міністрів України 18 грудня.

Він повідомив, що вперше в проекті Державного бюджету на 2014 р. передбачені кошти місцевим бюджетам на додаткові виплати медичним працівникам системи екстреної медичної допомоги: «На це виділено приблизно 400 млн. грн.».

Крім того, 625 млн. грн. виділено на придбання машин швидкої допомоги, 300 млн. грн. – на забезпечення служби швидкої медичної допомоги медикаментами та виробами медичного призначення.

На продовження реформи системи охорони здоров'я, як повідомив  Микола Азаров, передбачено додатково 700 млн. грн., з яких 300 млн. грн. – для заохочення медичних працівників, що надають первинну медичну допомогу за обсяг та якість виконаної роботи.

Також 1 млрд. грн. виділяється на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт та придбання обладнання високоспеціалізованих медичних закладів.

версія для друку