українська російська англійська
Микола Азаров: У Держбюджеті-2014 значна увага приділена розвитку регіонів
18.12.2013 | 12:55
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У Державному бюджеті на 2014 рік значна увага приділяється розвитку регіонів. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Микола Азаров на засіданні Кабінету Міністрів України 18 грудня.

«Як і доручав Президент, у бюджеті наступного року значна увага приділяється розвитку регіонів. Загальний ресурс місцевих бюджетів збільшено у порівняні з 2013 роком на 15 млрд. грн., в тому числі для забезпечення виплати підвищення заробітної плати та оплати енергоносіїв та реалізації регіональних програм», - сказав Глава Уряду.

Він також повідомив, що на виконання доручення Президента України вперше передбачено 594 млн. грн. на розширення мережі дошкільних навчальних закладів, модернізацію дитячих спортивних майданчиків загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів. Державний фонд регіонального розвитку збільшено порівняно з 2013 роком майже в 4 рази. Загалом інвестиційний ресурс для соціально-економічного розвитку територій у наступному році складе майже 16 млрд. грн.

За словами Миколи Азарова, державні капітальні видатки збільшено порівняно з 2013 роком на 2 млрд. грн. Крім того, на реалізацію Державної програми активізації економіки передбачено надання державних гарантій в обсязі 50 млрд. грн.

 

версія для друку