українська російська англійська
Виробництво агропродукції в Україні зростає
18.12.2013 | 13:30
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Вітчизняні сільгосппідприємства за 11 місяців 2013 року збільшили виробництво аграрної продукції на 18,4%. Окрім цього, зростання виробництва відбулося і у господарствах населення – на 5,2%. Показники вдалося наростити як у рослинництві, так і у тваринництві. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«За попередніми прогнозами, виробництво продукції АПК у 2013 році складе близько 250 мільярдів гривень, а його приріст − майже 12%. Це значні досягнення. І вже за результатами роботи аграрного сектору за 11 місяців можна резюмувати, що виробництво аграрної продукції зросло на 11,7%. Дуже важливо, що позитивну тенденцію показали як сільгосппідприємства, так і господарства населення», − зазначив Міністр.

Так, підприємства аграрного сектору виробили на 18,4% продукції більше, ніж за аналогічний період минулого року. Господарства населення, своєю чергою, наростили виробництво на 5,2%. Збільшення показників відбулося як у рослинництві, так і тваринництві.

«Одним із ключових завдань Мінагрополітики є нарощення обсягів сільгоспвиробництва в господарствах населення. Це сприяє як забезпеченню продовольчої безпеки, так і збільшенню доходів одноосібників. Зараз ми спостерігаємо дуже позитивну динаміку. У рослинництві це 7,2%, а у тваринництві – 1,8%. Для цього Уряд продовжує програми підтримки, зокрема і в тваринництві», − повідомив Міністр.

Нагадаємо, що згідно зі Стратегією розвитку аграрного сектору економіки України до 2020 року, виробництво сільгосппродукції вдасться збільшити на третину. Насамперед – за рахунок рослинництва.

Саме в цій галузі обсяги виробництва збільшаться вдвічі. Окрім того, позитивні тенденції закріпляться і в тваринництві. Тут зростання має скласти щонайменше 20%.

 

 

версія для друку