українська російська англійська
Усі регіони мають використати свої особливості для нарощення виробництва сільгосппродукції
18.12.2013 | 15:14
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

У січні-листопаді виробництво сільгосппродукції наростили в 22 областях України. Найістотніше – більш ніж на третину – цей показник зріс на Одещині, Миколаївщині та Кіровоградщині. Окрім того, на понад 15% наростили обсяги виробництва аграрії Дніпропетровської, Запорізької, Вінницької, Полтавської, Херсонської та Харківської областей. Про це повідомив директор департаменту розвитку аграрного ринку Міністерства аграрної політики та продовольства Віталій Саблук.

«Важливо, що тенденція нарощення виробництва сільгосппродукції охопила майже всі регіони України. Так, 22 області за січень-листопад показали зростання валу сільгоспвиробництва. У першій трійці – Одеська область з приростом на 40%, Миколаївська – 33%, та Кіровоградська – 32%», – зазначив Віталій Саблук.

За словами директора департаменту, більш ніж на 15% також зросли обсяги виробництва сільгосппродукції у Дніпропетровській, Запорізькій, Вінницькій, Полтавській, Херсонській та Харківській областях.

«Звісно, кожен регіон України має свої природо-кліматичні особливості, традиційну специфіку сільгоспвиробництва. Однак необхідно навчитися максимально використовувати свої особливості та переваги. Притому, що державна підтримка, наприклад, молочного скотарства, надається аграріям усіх областей, за умови подання необхідних заявок», − наголосив Віталій Саблук.

версія для друку