українська російська англійська
Уряд вжив заходи щодо збереження кадрового потенціалу ядерно-паливного комплексу України
18.12.2013 | 17:17
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

На засіданні Уряду 18 грудня 2013 року ухвалено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13 червня 2012 р. № 571».

Проект зазначеної постанови розроблений Міненерговугілля з метою, що відповідає реалізації завдань і заходів  Державної цільової економічної програми «Ядерне паливо України» у 2013 році.

Прийняття цієї постанови дозволить перерозподілити кошти, передбачені бюджетною програмою 1101080 «Заходи з реалізації Державної цільової економічної програми «Ядерне паливо України», на науково-дослідні та проектні роботи відповідно та на утримання об'єктів незавершеного будівництва ДНВП «Цирконій», а саме на виплату заробітної плати працівникам підприємства.

Проектом постанови передбачається не застосовувати у 2013 році до Державного науково-виробничого підприємства «Цирконій» вимоги абзаців шостого, сьомого і одинадцятого пункту 9 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 № 228, а саме дозволити ДНВП «Цирконій» отримувати бюджетні кошти за бюджетною програмою 1101080 «Заходи з реалізації Державної цільової економічної програми «Ядерне паливо України».

Довідково

Державне науково-виробниче підприємство «Цирконій» (ДНВП «Цирконій», м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровської обл.) задіяне до виконання Державної цільової економічної програми «Ядерне паливо України». Доки комерційне виробництво не  створене, ДНВП «Цирконій» утримується з використанням бюджетних коштів.

Наразі Міненерговугілля опрацьовує зміни до плану санації ДНВП «Цирконій», за якими передбачається реструктуризація поточної заборгованості підприємства та відновлення виробничої діяльності з метою подальшої інтеграції цирконієвої продукції українського виробництва в ядерне паливо, що виготовляється для українських АЕС у відповідності до Програми економічного співробітництва України та Російської Федерації на 2011-2020 роки.

 

версія для друку