українська російська англійська
Держфінінспекція у Сумській області відшкодувала втрат на 40,6 млн. грн.
18.12.2013 | 17:40
Прес-служба Державної фінансової України

Протягом січня – листопада 2013 року фахівці Держфінінспекції в Сумській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 40,6 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, установ та підприємств додатково надійшло 10,2 млн. грн. Відшкодовано і поновлено нецільових витрат і недостач ресурсів на суму 30,4 млн. грн.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 68 досудових розслідувань та вручили 11 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств та установ прийняли 668 управлінських рішень.

До суду пред’явлено 36 позовів щодо відшкодування втрат ресурсів на загальну суму 2,5 млн. грн. Пред'явлення ще 45 таких позовів ініційовано перед прокуратурою та установами.

До підприємств та установ, під час ревізії яких виявлено порушення, застосовано 363 фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

За допущені порушення 514 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 326 – до дисциплінарної та матеріальної, з яких 18 звільнено із займаних посад.

Крім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 1,8 млн. грн.

версія для друку