українська російська англійська
Рятувальники привітали діток зі школи-інтернату з днем Святого Миколая
19.12.2013 | 15:48
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських привітав діток зі спеціальної школи-інтернату у селі Мостище (Київська область) з днем Святого Миколая. Рятувальники приїхали до дітей  з подарунками, а діти влаштували своїм гостям казкову виставу.

«Від великої команди українських рятувальників бажаю вам здоров‘я, успіхів у навчанні і безпечних свят. А рятувальники завжди прийдуть вам на допомогу», – привітав дітей і вихователів Голова ДСНС України. Він пообіцяв, що рятувальники і надалі допомагатимуть школі.

Готуючись до приїзду гостей, діти підготували тематичні малюнки із правилами безпеки, а Михайлу Болотських подарували вишиту бісером картину.

Підготовлена дітьми вистава за участі янголів, чорта, Святого Миколая та інших артистів зворушила всіх гостей. А після того рятувальники влаштували урок безпеки – вікторини та конкурси, в яких дітки з радістю змагалися. Чекала на них і справжня пожежно-рятувальна машина, де можна біло роздивитися всі спеціальні інструменти, якими користуються рятувальники в роботі.

«У нашій школі постійно навчається 75 діток. Всі вони з радістю приймають добро і тепло, а нам приємно, що таке добро у світі трапляється», – зазначила директор школи-інтернату Наталія Василенко.

 

версія для друку