українська російська англійська
Протягом поточного року частка вітчизняних автомобілів на українському ринку зросла на 9%
19.12.2013 | 18:02
Прес-служба Міністерства промислової політики

Сьогодні під керівництвом Міністра промислової політики Михайла Короленка відбулося засідання колегії Міністерства, під час якого було обговорено підсумки роботи промисловості. На заході були присутні представники Адміністрації Президента  України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, керівники структурних підрозділів Мінпромполітики, галузевих об’єднань та асоціацій.

Міністр зазначив, що за 11 місяців цього року індекс розвитку промисловості склав 95%. Найбільше падіння індексів промислової продукції відбулося у хімічній галузі, машинобудуванні, легкій промисловості, виробництві коксу та продуктів нафтоперероблення. Водночас, за словами  Михайла Короленка, позитивні тенденції спостерігаються в деревообробній промисловості (1,7%) та у добуванні металевих руд (3,6%).  

«Значне покращення показників роботи за останній період продемонструвала і автомобілебудівна промисловість - у жовтні до вересня 2013 року темпи росту виробництва становили 40,7%», - сказав Михайло Короленко.

Мінпромполітики протягом року прийнято низку нормативно-правових актів, які значно покращили ситуацію в галузі. Запровадження законодавства щодо введення екологічного податку за утилізацію транспортних засобів створило передумови для подальшого розвитку автомобілебудівної галузі та зростання продажів українських автомобілів на внутрішньому ринку. В результаті, частка автомобілів українського виробництва на автомобільному ринку країни протягом поточного року зросла з 16% до 25%.

За прогнозами виробників, можна очікувати збільшення виробництва з 67 тис. одиниць у 2013 році до майже удвічі більших обсягів у наступному 2014 році.

 

 

 

версія для друку