українська російська англійська
Відбулася урочиста церемонія нагородження Всеукраїнської премії "Спортивна гордість України"
19.12.2013 | 18:14
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

18 грудня 2013 року на НСК «Олімпійський» відбулася урочиста церемонія нагородження Всеукраїнської премії «Спортивна гордість України». На свято, яке проходило в рамках щорічної зустрічі найкращих спортсменів та тренерів України всіх поколінь «Спортивне сузір'я України», завітали найліпші тренери нашої країни, переможці та призери Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських і Всесвітніх ігор, чемпіонатів світу та Європи, рекордсмени планетарних змагань.

З вітальним словом від Президента України Віктора Януковича звернувся до зірок вітчизняного спорту Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін.

«Рік, що минає, став особливим для українського спорту як за організацією в нашій країні міжнародних змагань, так і за здобутими нагородами на найпрестижніших світових турнірах. Українські атлети лише в олімпійських видах програми більше чотирьохсот разів піднімалися на п’єдестал пошани. Радували цьогоріч високими й водночас рекордними результатами неолімпійці та дефлімпійці, які провели низку міжнародних стартів та щоразу зі щитом поверталися на рідну землю», - йдеться у вітанні Президента України.

«Цього року було дуже багато подій. Ми провели юнацький чемпіонат світу з легкої атлетики, який визнаний найкращим в історії, чемпіонат світу з художньої гімнастики, чемпіонат світу з бодібілдингу, боксу, юнацький чемпіонат Європи по баскетболу. Було дуже багато подій найвищого рангу», - додав Міністр.

Равіль Сафіуллін також наголосив, що в 2013 році Міністерство молоді та спорту України започаткувало щорічну Всеукраїнську національну премію «Спортивна гордість України».

«Сьогодні свої нагороди отримає спортивне надбання нашої країниті, хто зумів піднятися на найвищу сходинку п'єдесталу пошани найпрестижніших світових змагань, хто зумів підкорити планету своїм професіоналізмом, талантом і бажанням перемогти», - наголосив Равіль Сафіуллін.

Лауреатами Всеукраїнської премії «Спортивна гордість України» стали Ольга Харлан – «За послідовний шлях до успіху», Богдан Бондаренко – «Всесвітнє відкриття року», Ольга Свідерська«Подолання», Лариса Соловйова«Світова вершина», Олександр Шимко«Покликання». Також видатні працівники національної спортивної галузі та всеукраїнські молодіжні громадські організації були відзначені державними нагородами та грантами. Вручали нагороди Міністр молоді та спорту Равіль Сафіуллін і президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

 

версія для друку