українська російська англійська
Кабінет Міністрів підтримує підприємства в процесі реструктуризації вугільної промисловості
20.12.2013 | 10:00
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

На засіданні Уряду 18 грудня 2013 року прийнято проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реструктуризації вугільної та торфодобувної промисловості»

Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» від 21.11.2013 №710-VII визначено додаткові джерела фінансування програми «Реструктуризація вугільної та торфодобувної промисловості, у тому числі погашення заборгованості за спожиту у минулих періодах електричну енергію» за рахунок надходжень від сплати податкової заборгованості ДП НАЕК «Енергоатом» у сумі 240 млн. гривень, а також передбачено розроблення механізму проведення видатків з державного бюджету.

Проект постанови розроблено Міністерством енергетики та вугільної промисловості з метою приведення до норм Закону Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реструктуризації вугільної та торфодобувної промисловості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2011 р. № 236.

Реалізація проекту зазначеної постанови дасть можливість забезпечити погашення заборгованості за електричну енергію підприємств реструктуризації та подальші розрахунки між учасниками Оптового ринку електричної енергії.

 

версія для друку