українська російська англійська
Мінінфраструктури продовжує роботу щодо лібералізації автомобільних перевезень
20.12.2013 | 10:23
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Міністерство інфраструктури України звернеться до послів країн Європейського Союзу з проханням посприяти введенню бездозвільної системи міжнародних автомобільних перевезень. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Володимир Козак під час спільної наради із представниками Асоціації міжнародних автомобільних перевезень.

  «Міністерство ініціює звернення до країн ЄС щодо лібералізації перевізних процесів. Буде проведено зустрічі із послами держав-членів ЄС та послом ЄС в Україні», - повідомив Володимир Козак.

  Як розповів Перший заступник міністра Костянтин Єфименко, готуються відповідні листи до транспортних відомств Італії, Угорщини, Румунії, Австрії, Естонії, а також Білорусі. «З 15 січня згідно з графіком, який затвердить Міністр,  проводитимуться зустрічі із послами цих країн для обговорення лібералізації автоперевезень. Також ми залучимо українських послів у цих країнах до вирішення цього питання», - сказав Костянтин Єфименко.

  Він наголосив, що переговори з лібералізації автомобільних перевезень з країнами-партнерами проводяться постійно. І вже досягнуто попередніх домовленостей із Туреччиною, Литвою і Польщею стосовно роботи над відповідними проектами угод.

 

 

версія для друку