українська російська англійська
Розпочато роботу автоматизованої системи розподілу багаторазових дозволів ЄКМТ
20.12.2013 | 11:18
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Мінінфраструктури проведено перший електронний розподіл дозволів ЄКМТ для здійснення міжнародних автомобільних перевезень вантажів в автоматичному режимі.

«Автоматизація процесу розподілу дозволить уникнути людського фактору. Програмне забезпечення буде вдосконалюватись та розширятиме свої можливості стосовно контролю за видачею та використанням як разових, так і багаторазових дозволів ЄКМТ.», - наголосив Міністр інфраструктури Володимир Козак.

Пакет документів, наданий автоперевізником для участі у розподілі, суворо перевіряється. У разі виявлення фіктивних даних перевізник позбавляється права участі у цьому розподілі. Інформація по кожному підприємству, яке виявило бажання отримати дозвіл, та результати розподілу оприлюднюються на офіційних сайтах Мінінфраструктури та Укртрансінспекції.

Для участі у розподілі дозволів ЄКМТ у 2014 році, за словами директора Департаменту автомобільного транспорту Дмитра Петухова,  документи подали  628 автоперевізників.

«Результати започаткування роботи автоматизованого розподілу дозволів ЄКМТ на 2014 рік оприлюднюються на сайті Мінінфраструктури. До 24 грудня перевізники матимуть змогу ознайомитись із ним та перевірити дані про свої підприємства, після чого Міністерством буде затверджено розподіл дозволів ЄКМТ на 2014 рік», - зазначив Дмитро Петухов.

 

версія для друку