українська російська англійська
У "Мистецькому Арсеналі" провели перший аукціон творчих робіт дітей з особливими потребами
20.12.2013 | 13:41
Прес-служба Міністерства соціальної політики

У Києві пройшла виставка-аукціон, кошти від якої підуть на створення відділення денного догляду за дітьми-інвалідами в Білій Церкві. Як зазначила Міністр соціальної політики Наталія Королевська, проведення подібного заходу в День святого Миколая дуже символічно, оскільки це свято символізує любов і увагу до дітей.

«Сьогодні ми з нашим партнером Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» - провели першу виставку-аукціон творчих робіт підопічних будинків-інтернатів для людей з особливими потребами «Подаруй дитині диво!». Виручені від аукціону кошти підуть на відкриття відділення денного догляду за дітками-інвалідами в Білій Церкві, організованого в рамках соціальних ініціатив Президента України», - сказала вона.

Наталія Королевська підкреслила, що такі відділення – своєрідні "дитячі садки", де діти з особливими потребами можуть навчатися і проходити реабілітацію в денний час. На сьогодні на базі 79 установ сфери управління Мінсоцполітики вже діють подібні денні відділення. Вона зазначила, що перебування дітей з інвалідністю в таких відділеннях дає можливість їхнім батькам працювати.

«А це означає, що ми не тільки даємо можливість батькам отримувати дохід, а й сприяємо тому, що дітки і далі будуть виховуватися у сім'ях. Адже кількість батьківських відмов від таких дітей скорочується. Таким чином, відділення денного догляду за дітьми-інвалідами – це дуже важливий крок щодо посилення соціального захисту дітей і зміцнення сімей», - сказала вона.

Наталія Королевська повідомила, що у подальшому проведення таких виставок-аукціонів стане традицією. За її словами, придбання робіт людей з інвалідністю стимулює їх до творчості. «А творчість для таких людей – це часто сенс життя і одна з небагатьох можливостей реалізувати себе, відчути себе частиною суспільства, поділитися з нами своїми найпотаємнішими мріями і теплом своїх сердець», - зазначила вона.

 

версія для друку