українська російська англійська
Микола Азаров: Україна практично виконала всі зобов'язання перед ПАРЄ
20.12.2013 | 14:09
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Практично всі свої зобов'язання перед Парламентською Асамблеєю Ради Європи Україна вже виконала. Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі зі співдоповідачами Моніторингового комітету ПАРЄ Майліс Репс та Маріеттою де Пурбе-Лундін.

"Наші домовленості з Радою Європи практично виконані. Є певні питання щодо ухвалення закону про прокуратуру, але я сподіваюся, що Парламент найближчим часом його прийме. Наша найбільша проблема не в тому, що ми не готуємо відповідні законопроекти, а в тому, що в нас своєрідна опозиція, яка надає перевагу будівництву барикад у центрі Києва, а не роботі в Парламенті", - сказав М.Азаров.

Прем'єр-міністр поінформував, що нещодавно відбулися довибори до Верховної Ради України, за результатами яких перемогли чотири з п'яти кандидатів у депутати, які не представляють опозицію. Крім того, були вибори до 95 місцевих рад, у 90 з яких перемогли представники Партії регіонів. "Із 95 виборів у місцеві ради 90 виграли кандидати від Партії регіонів - ось відповідь народу, який засвідчив свою підтримку", - зазначив Глава Уряду.

Він додав, що експерти впливових світових кредитно-рейтингових агентств констатували, що після призупинення асоціації України з ЄС та підписання угод з РФ знизився можливий ризик дефолту та підвищився рейтинг України.

Під час зустрічі сторони також обговорили широке коло питань співпраці України з ПАРЄ. М.Азаров відповів на запитання співдоповідачів, пов'язані з актуальною політичною ситуацією в Україні.

 

версія для друку