українська російська англійська
Визначено переможців тендеру на закупівлю "швидких" на зекономлені кошти
20.12.2013 | 14:20
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Переможців оголосила начальник Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель Галина Довганчин під час брифінгу, що відбувся сьогодні, 20 грудня 2013 року, в МОЗ України.

За її словами, завдяки ефективній основній закупівлі автомобілів швидкої медичної допомоги МОЗ України вдалося зекономити 7 964 500 грн і на ці гроші було прийнято рішення придбати ще 11 карет швидкої. Для цього дозакупівля була розбита на три лоти: №1 – один автомобіль типу А (автомобіль швидкої медичної допомоги для транспортування пацієнта), №2 – п’ять автомобілів типу В (автомобіль екстреної медичної допомоги) та лот №3 – п’ять автомобілів типу С (реанімобіль).

16 грудня 2013 року пройшла процедура розкриття пропозицій цих конкурсних торгів, у якій взяли участь компанії «Практика», «Глобалавтогруп» і «СітіТранспортГруп».

Як оголосила Галина Довганчин, переможцем за лотом №1 стала компанія «Практика», яка отримає за один автомобіль швидкої на базі шасі «Peugeot Boxer» 519 000 грн. За лотом №2 – також НВО «Практика», яка за п’ять машин екстреної медичної допомоги на такому ж шасі запропонувала кращу ціну (3 247 500 грн) від конкурента. У третьому лоті перемогу отримала компанія «СітіТранспортГруп», яка за п’ять реанімобілів на базі Renault Master» отримає 4 215 000 грн.

«Згідно висновку комітету з конкурсних торгів МОЗ України, переможці надали всі необхідні документи, а заявлені в документації автомобілі та медичне устаткування відповідають вимогам Національного стандарту. Таким чином, у 2013 році МОЗ України закупило загалом 1 423 автомобілі різних типів на загальну суму 921,4 млн грн», – підсумувала Галина Довганчин.

Довідково

4 листопада 2013 року було оголошено результати тендеру, що проводив МОЗ України на закупівлю карет швидкої допомоги. Загалом на торги було подано 17 пропозицій від восьми виробників. У результаті – уперше за роки незалежності одночасно буде придбано 1 423 одиниці соціально необхідної техніки. Зокрема, це 148 автомобілів типу С (реанімобіль), 1 068 машини екстреної медичної допомоги типу В (в яких можна здійснювати інтенсивну терапію) та 207 одиниць автомобілів типу А (автомобіль швидкої медичної допомоги для транспортування пацієнта).

 

 

версія для друку