українська російська англійська
Підбито підсумки щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"
20.12.2013 | 15:18
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У Національному агентстві України з питань державної служби в рамках підсумкового заходу з реалізації «Програми розвитку лідерства - 2013» відбулося урочисте нагородження переможців та лауреатів щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

У своєму вітальному слові Юлія Ковалевська подякувала всім учасникам за активну участь у Конкурсі та наголосила, що його проведення має важливе значення для зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, заохочує державних службовців до набуття високого рівня професійної компетентності.

«Від зусиль кожного управлінця та спеціаліста значною мірою залежить авторитет влади, чіткість і прозорість функціонування складного державного механізму, який повинен забезпечувати створення умов для розвитку Української держави та добробуту її громадян», – зазначила в. о. Голови Нацдержслужби України Юлія Ковалевська.

Переможці Конкурсу у зазначених номінаціях отримали грошові винагороди у сумі 10 тисяч гривень.

Лауреати Конкурсу за ІІ місце отримали грошову винагороду у сумі 5 тисяч гривень, за ІІІ-IV місця – почесні грамоти і грошові винагороди від ЦК профспілки працівників державних установ України. Також усім переможцям та лауреатам було вручено багатотомне видання «Історія державної служби в Україні». 

Довідково

Щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» започаткований у 2008 році з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців. Конкурс покликаний сприяти розвитку кадрового потенціалу державної служби, розбудові безперервної системи підвищення кваліфікації посадовців шляхом самоосвіти.

Конкурс проводиться у три етапи: І етап – на місцевому рівні, ІІ етап – на регіональному рівнях, ІІІ етап – на центральному рівні та проходить у 2-х номінаціях: «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст». Організаційне забезпечення конкурсу здійснюють Національне агентство України з питань державної служби та Школа вищого корпусу державної служби.

У 2013 році участь у Конкурсі взяли 10521 державний службовець, які під час підготовки до Конкурсу підвищили свою кваліфікацію як шляхом самоосвіти, так і беручи участь у тематичних короткострокових семінарах.

 

версія для друку