українська російська англійська
Нацдержслужба: Українським реформам потрібні лідери. І ми їх готуємо
20.12.2013 | 15:44
Прес-служба Національного агентства з питань державної служби

20 грудня Національне агентство України з питань державної служби та Школа вищого корпусу державної служби провели підсумковий захід з реалізації «Програми розвитку лідерства - 2013».

У вступному слові в.о. Голови Нацдержслужби України Юлія Ковалевська зазначила, що лідерство на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування в сьогоднішніх умовах набуває особливого значення і є чи не найголовнішим елементом успіху подальшого розвитку та модернізації державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, адже саме від ефективного лідера залежить успішна та злагоджена робота цілої команди, її здатність досягати будь-яких цілей.

«У рамках реалізації масштабних президентських реформ, що передбачені Програмою «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», наша країна потребує висококваліфікованих управлінців, здатних мобільно реагувати на запити суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя
громадян», – наголосила Юлія Ковалевська.

Також в.о. Голови Нацдержслужби України відзначила досягнення Автономної Республіки Крим, Вінницької, Івано-Франківської, Сумської, Херсонської, Хмельницької та Донецької областей, а також міста Севастополь у реалізації Програми розвитку лідерства на регіональному рівні.

На заході було представлено основні результати та досягнення Програми розвитку лідерства-2013 на центральному та регіональному рівнях, а також  вручено сертифікати учасникам Програми розвитку лідерства – 2013.

У підсумковому заході взяли участь представники Ради Школи вищого корпусу державної служби, Кабінету Міністрів України, Центрального комітету профспілки працівників державних установ України, Національної академії державного управління при Президентові України, регіональних центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій, тренери Програми.

Довідково

Програма розвитку лідерства реалізується відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2010 року № 728 «Про затвердження Порядку організації і проведення Школою вищого корпусу державної служби тренінгів для державних службовців І - ІІ категорії».

Основними завданнями розвитку лідерства є становлення та розвиток керівних кадрів державної служби та посадових осіб місцевого самоврядування, створення інституціональних передумов для проведення реформи державної служби та державного управління, сталості і наступності функціонування системи державної служби, а також її оперативного реагування на вимоги та виклики, що виникають у зв'язку з процесами суспільної трансформації, економічного розвитку, європейської інтеграції України.

За чотирирічне існування Програма розвитку лідерства має позитивну динаміку щодо кількості її учасників. Так, у 2010 році її учасниками стали - 46, у 2011 році – 106, а у 2012 році – 150 державних службовців І-ІІ категорії. У 2013 році навчання пройшли 167 державних службовців І-ІІ категорії.

Програма розвитку лідерства - 2013 відбувалася з квітня по грудень поточного року та включала проведення тренінгів за тематиками, які спрямовані на посилення ключових управлінських та лідерських компетенцій: ефективна комунікація, управління людськими ресурсами, аналітичне мислення, орієнтація на результат та ін.

 

версія для друку