українська російська англійська
Держфінінспекція України за 11 місяців відшкодувала втрат держави на 1,4 млрд. грн.
20.12.2013 | 15:49
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Органи Держфінінспекції України протягом січня – листопада 2013 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на суму понад 1,4 млрд. грн. Із них значну частину (494,8 млн. грн.) становлять відшкодування втрат, виявлених у попередні роки. Про це повідомив Голова Держфінінспекції України Петро Андрєєв під час розширеного засідання Колегії Держфінінспекції сьогодні.

Загальна сума відшкодованих втрат складається з коштів, які в результаті контрольних дій надійшли до бюджетів, бюджетних установ і організацій та підприємств (367,3 млн. грн.), а також із відшкодувань і поновлень незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів (понад 1 млрд. грн.).

Аналіз роботи Держфінінспекції цього року свідчить про покращання стану фінансово-бюджетної дисципліни в державі: зменшилася питома вага підприємств, установ та організацій, які допустили порушення, та обсяги допущених об’єктами контролю фінансових порушень. Так, питома вага втрат відносно до охоплених контролем ресурсів становить 0,5 %. У січні – листопаді минулого року цей показник був 0,8 %.

 

версія для друку