українська російська англійська
Держфінінспекція активно співпрацює з правоохоронними органами
20.12.2013 | 16:02
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Державна фінансова інспекція України продовжує активну співпрацю з правоохоронними органами. Так, протягом січня – листопада 2013 року для належного реагування на факти порушень до правоохоронних органів передано майже 2,4 тис. ревізійних матеріалів. Про це повідомив Голова Держфінінспекції України Петро Андрєєв під час розширеного засідання Колегії Держфінінспекції України сьогодні.

За результатами розгляду матеріалів контрольних заходів та участі працівників органів Держфінінспекції як залучених правоохоронними органами спеціалістів протягом зазначеного періоду розпочато майже 3,6 тис. досудових розслідувань і складено 437 протоколів про вчинення адміністративних корупційних правопорушень.

Реалізуючи своє право на звернення до суду в інтересах держави, у січні –листопаді 2013 року представники Держфінінспекції подали понад 1 тис. позовів до суду на загальну суму майже 1,1 млрд. грн.

Крім того, від початку року за результатами контрольних заходів майже у 7,4 тис. випадків застосовано фінансові санкції. За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто понад 21,5 тис. посадових осіб, до дисциплінарної – майже 6,8 тис. осіб, до матеріальної – майже 1,4 тис. осіб. Більш як 1,6 тис. осіб за вчинення фінансових порушень було звільнено із займаних посад.

 

версія для друку