українська російська англійська
Відбулося засідання Громадської ради при Державній інспекції України з питань захисту прав споживачів
20.12.2013 | 16:18
Прес-служба Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів

У приміщенні Держспоживінспекції України відбулося позачергове засідання Громадської ради при Державній інспекції України з питань захисту прав споживачів

Представники Громадської ради зібралися, щоб обговорити проект Закону України «Про внесення змін до законодавчих актів України (щодо захисту прав споживачів)», метою якого є вдосконалення законодавства у сфері захисту прав споживачів. Законопроектом планується внести зміни до деяких законодавчих актів України, а саме – Кодексу України про адміністративні правопорушення, Цивільного процесуального кодексу та Законів України «Про захист прав споживачів» і «Про Раду міністрів Автономної Республіки Крим».

Під час розгляду питання члени Громадської Ради погодилися з нагальністю проблеми, проте вважають, що законопроект потребує ще доопрацювання. Зокрема, члени Громадської ради підтримали пропозиції і зауваження до проекту Закону, висловлені Держспоживінспекцією України. Також свої пропозиції до проекту акту внесли такі громадські організації як Спілка об’єднаних громадян «Всеукраїнська федерація споживачів «Пульс», Асоціація підприємств побутової техніки, «Союз споживачів медичних послуг, лікарських засобів та виробів медичного призначення». За результатами обговорення члени Громадської ради одноголосно прийняли рішення направити до Міністерства економічного розвитку та торгівлі України як головного розробника законопроекту, озвучені звернення і пропозиції для їх розгляду та прийняття відповідних рішень.

Крім того, члени Громадської ради вирішили поінформувати Кабінет Міністрів України про прийняте рішення та направити Уряду копії своїх пропозицій.

Голова Держспоживінспекції України Сергій Орєхов, в свою чергу, наголошує на тому, що взаємодія з представниками громадських організацій направлена на вдосконалення законодавства України про захист прав споживачів, дозволяє оперативно реагувати на потреби споживачів та ринку.

 

версія для друку