українська російська англійська
У день свого професійного свята міліціонери Севастополя рятували двох дітей
20.12.2013 | 17:14
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Працівники Нахімовського районного відділу міліції здали кров для двох малолітніх севастопольців, які отримали важкі опіки.

Вчора до правоохоронців звернулися медики із проханням допомогти у зборі крові для однорічного Іллі та 2-річного Кирила, які отримали сильні опіки. Хлопчики перекинули на себе каструлю гарячого борщу. Це сталося так швидко, що їх мама, яка перебувала поруч, на кухні, не встигла зреагувати і запобігти трагедії.

Діти були доставлені в опікове відділення однієї з міських лікарень. Для проведення операцій і успішного лікування постраждалим терміново знадобилися препарати на основі крові. Щоб допомогти малюкам, більше десятка співробітників Нахімовського районного відділу прийшли в Центр переливання крові.

За словами одного з працівників відділу міліції Максима Черняка, він і деякі колеги здають кров уперше.

«Сподіваємося, що це допоможе одужати постраждалим дітям, які гостро потребують спеціальних препаратів», – зазначив правоохоронець. 

Після здачі крові співробітники відділення кримінальної міліції у справах дітей Нахімовського РВ на чолі з начальником сектору Наталією Никишеною вирушили з подарунками та фруктами у лікарню, аби провідати малюків і підтримати батьків.

Батьки подякували працівникам міліції за допомогу і підтримку.

 

версія для друку