українська російська англійська
Нове житло військовим - найкращий подарунок у День Святого Миколая
20.12.2013 | 17:45
Прес-служба Міністерства оборони

У Дубенському гарнізоні, що на Рівненщині, 35 військовослужбовців та військових пенсіонерів отримали ордери на постійне та службове житло в новобудівлі на вулиці Семидубська, 4.

У День Святого Миколая ордери та ключі на житло їм вручили виконуючий обов’язки командувача військ оперативного командуванняПівніч” генерал-лейтенант Ігор Колесник і заступник голови Рівненської облдержадміністрації Володимир Новак.

 П’ятиповерховий будинок для військових Подільське управління капітального будівництва Міністерства оборони України почало будувати ще в 2009 році. За цей час у його спорудження було інвестовано 10 мільйонів 640 тисяч гривень. За ці гроші 35 сімей військовослужбовців отримали квартирипід ключ” з автономним опаленням та санвузлом.

«Будинок утеплили, в дворі для маленьких жителів облаштовано дитячий майданчик, – зазначив начальник Подільського УКБ Юрій Каюн. – На квартири в цьому затишному будинку новосели отримали не оглядові, а постійні ордери. Будівля готова до експлуатації та передана на баланс Дубенської міської ради. Це значить, що сім’ї військових вже мають змогу заключити угоди з комунальними службами, щоб щасливо жити у своїх новеньких квартирах».

Серед новоселів офіцери, пенсіонери та військовослужбовці військової служби за контрактом. Дехто з них перебував у черзі на отримання житла близько 20 років.

«Наступного року заплановано будівництво трьох будинків у Рівному, що дозволить вдвічі скоротити чергу військовослужбовців, які потребують покращення житлових умов в області», – зазначив генерал-лейтенант Ігор Колесник і додав, що голова Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ пообіцяв сприяти якнайшвидшій побудові службового житла.

Довідково

У трьох гарнізонах Рівненської області на черзі для поліпшення житлових умов перебуває близько 1000 військовослужбовців. У Рівненському гарнізоні наступного року планується реалізувати найбільший проект – розпочати будівництво одразу двох об’єктів: 79-квартирного житлового будинку на вулиці Вербовій та 144-квартирного житлового будинку на вулиці Соборній.

 

версія для друку