українська російська англійська
Укрзалізниця продовжить безкоштовно надавати постільну білизну і чай інвалідам та учасникам війни
23.12.2013 | 09:44
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

У 2014 році Укрзалізниця продовжила акцію з надання безкоштовно постільної білизни, чаю (кави) інвалідам і учасникам війни при проїзді за безкоштовними та пільговими проїзними документами.

Залізничники завжди з особливою увагою та турботою ставляться до ветеранів. На вокзалах постійно працюють групи, що надають допомогу ветеранам-інвалідам, забезпечують безкоштовний доступ до залів очікування, квиткових кас, камер схову, таксофонів, туалетів. На привокзальних площах облаштовано спеціальні місця для паркування ветеранських автомобілів.

Проїзд оформлюється в обмін на талони за посвідченнями відповідно до Міжурядової «Угоди про взаємне визнання прав на пільговий проїзд для  інвалідів  та учасників  Великої  Вітчизняної  війни та осіб до них прирівняних» від 12.03.1993 р. і Закону України «Про статус ветеранів  війни, гарантії їх соціального захисту» у поїздах (вагонах)  залізниць України у  внутрішньому та міжнародному (СНД) сполученні.  Благодійна акція не надається у поїздах Інтерсіті+.

Раніше повідомлялося про продовження благодійної акції Укрзалізниці на 2014 рік з безкоштовного перевезення дітей-сиріт та дітей-інвалідів.

 

 

версія для друку