українська російська англійська
У 2014 році держава планує виділити на тваринництво 900 млн. грн.
23.12.2013 | 14:45
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України

У наступному році планується збільшити фінансування галузі тваринництва. Зокрема, в державному бюджеті на 2014 рік на нього планується виділити 900 мільйонів гривень. А це на 250 мільйонів гривень більше, ніж було передбачено у держбюджеті на 2013 рік. Зокрема, сільгоспвиробникам продовжать виплачувати кошти за утримання та збереження молодняку ВРХ, продану на забій худобу, будівництво тваринницьких комплексів. Також відшкодовуватимуть вартість закупленого племінного поголів’я та доїльних апаратів. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Важливо, щоб селяни побачили системність державної підтримки у молочному скотарстві. При цьому, започатковані у минулому та поточному роках програми фінансування стають все більш популярними серед одноосібників, і вже дають можливість отримати реальні кошти на розвиток власних господарств. Лише системність і тривалість такої підтримки забезпечить ефект. Тому у проекті держбюджету на 2014 рік ми закріпили збільшення фінансування всіх цих програм», − зазначив Микола Присяжнюк.

 «Зокрема, ці кошти будуть спрямовані на виплату дотацій за утримання та збереження молодняку ВРХ, за вирощену і продану на забій худобу. Також частково відшкодовуватимуться витрати за закуплені установки індивідуального доїння та племінне поголів’я. Окрім того, плануємо продовжити фінансування будівництва та реконструкції сучасних тваринницьких комплексів», − додав Микола Присяжнюк.

версія для друку