українська російська англійська
НКЦПФР продовжує відновлення обігу цінних паперів акціонерних товариств
24.12.2013 | 09:51
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку відновила внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів та до системи депозитарного обліку цінних паперів певних емітентів. Відповідні рішення були прийняті на останніх засіданнях регулятора.

«Комісія в черговий раз оприлюднює результати своєї роботи в напрямку приведення діяльності емітентів до чинного законодавства. В плановому режимі ми виносили та ще будемо виносити рішення щодо зупинення обігу їх акцій - до моменту усунення порушень з боку емітентів. Але ми раді повідомити, що цього разу нами відновлено обіг акцій ПАТ «Постачальник», ЗАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод», ПАТ «Інвестбудсервіс» та ЗАТ «Миронівський інкубатор», діяльність яких тепер відповідає вимогам Закону «Про акціонерні товариства». Сподіваємось, що регулятор і надалі буде отримувати документи від емітентів про усунення порушень законодавства для відновлення їх повноцінної діяльності на фондовому ринку, а перелік порушників буде суттєво зменшуватися», - повідомив Євген Воропаєв, Член НКЦПФР, відповідальний за даний вектор діяльності Комісії.

Нагадаємо, що у поточному році Комісія проводить активну діяльність щодо приведення акціонерних товариств до норм законодавства з метою не лише забезпечення дотримання норм Закону, а й захисту прав інвесторів.

 

Довідково

Рішення Комісії щодо відновлення внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів та до системи депозитарного обліку цінних паперів:

- «Щодо відновлення внесення  змін до системи депозитарного обліку цінних паперів»;

- «Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового  ринку від 03.08.2010 №1211»;

- «Щодо внесення змін до Переліку товариств, яким з 19.11.2013 р. зупинено  внесення змін до системи депозитарного  обліку щодо цінних паперів на строк  до усунення порушення, затвердженого  рішенням Комісії від 19.11.2013 р. № 2633»;

- «Щодо внесення змін до Переліку товариств, яким з 10.09.2013 зупинено внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів на строк до усунення порушення, затвердженого рішенням Комісії від 10.09.2013 року №1802».

 

версія для друку