українська російська англійська
Землевпорядники Херсонщини встановили межі водних об'єктів на площі 2,6 тис. га
24.12.2013 | 13:03
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Фахівці Головного управління Держземагентства у Херсонській області та його територіальних органів активізували роботи щодо встановлення водоохоронних зон, прибережних захисних смуг уздовж річок, морів, навколо озер, водосховищ, інших водойм, а також встановлення пляжних зон. Натепер роботи із визначення в натурі меж водних об’єктів виконано на площі 2,6 тис. га, що становить 28 відсотків.

На сьогодні на території Генічеського району встановлено прибережну захисну смугу на узбережжі Азовського моря в адміністративних межах Щасливцівської та Стрілківської сільських рад на площі 36 гектарів.

Решту площ прибережних захисних смуг встановлено уздовж малих річок та водостоків на території Білозерського, Бериславського, Великоолександрівського, Високопільського, Верхньорогачицького, Іванівського, Каланчацького, Нижньосірогозького, Новотроїцького, Нововоронцовського та Чаплинського районів.

Інформацію до автоматизованої бази даних Державного земельного кадастру щодо визначених територій прибережних захисних смуг внесено на площу 42,62 гектара.

Довідково

Загальна площа прибережних захисних смуг водних об’єктів на території Херсонської області становить 9,25 тис. гектарів.

 

версія для друку