українська російська англійська
Держфінінспекція в Івано-Франківській області відшкодувала втрат на 31,4 млн. грн.
24.12.2013 | 11:30
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в Івано-Франківській області протягом січня – листопада 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 31,4 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів та бюджетних установ надійшло понад 8 млн. грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму понад 23 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ і організацій прийняли 140 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 52 досудові розслідування.

До суду пред'явлено 38 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів. Пред'явлення ще 63 таких позови ініційовано перед органами прокуратури та установами.

У 136 випадках до установ та підприємств, під час ревізій яких виявлено фінансові порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

За допущені порушення 781 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 223 – до дисциплінарної та матеріальної, 24 особи звільнено із займаних посад.

 

версія для друку