українська російська англійська
Г. Темник: Регіони повинні виконати зобов'язання щодо введення в експлуатацію житла в 2013 році
24.12.2013 | 17:49
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Регіони повинні виконати в повному обсязі зобов’язання, взяті на себе щодо введення в експлуатацію житла в 2013 році. На цьому наголосив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник в ході селекторної наради з представниками обласних державних адміністрацій.

За словами Міністра, прогнозними показниками на 2013 рік передбачено ввести в експлуатацію 11 млн. кв. метрів загальної площі житла.

Він навів дані Державної архітектурно-будівельної інспекції України, за якими станом на 18 грудня прийнято в експлуатацію 10303,8 тис. кв. метрів житла.

«Найбільші обсяги прийнятого житла зафіксовані у місті Києві – 1358 тис. кв. метрів, Київській області – 1317, АР Крим – 938 та Одеській області – 676 тис. кв. метрів житла. Найменші –у  Кіровоградській – 86 тис. кв. метрів, Черкаській – 105, Миколаївській – 110 та Житомирській – 132 тис. кв. метрів», - констатував Міністр.

Як доповів заступник Міністра Дмитро Ісаєнко, для досягнення запланованого річного обсягу необхідно забезпечити прийняття в експлуатацію 776,5 тис. кв. метрів житла. Він наголосив, що це основне завдання для місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

  Планується, що вже в четвер 26 грудня в ході колегії Мінрегіону заслухають представників областей щодо виконання завдань з введення в експлуатацію житла.

 

 

версія для друку