українська російська англійська
Держкомтелерадіо: Українська книга у 2013 році була представлена на багатьох міжнародних виставках
24.12.2013 | 18:26
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

З метою популяризації вітчизняної видавничої продукції, промоції української книги за кордоном, поглиблення співпраці українських і зарубіжних видавців та підвищення міжнародного іміджу України Держкомтелерадіо у 2013 році забезпечив участь українських видавців у міжнародних книжкових виставках-ярмарках у Мінську, Москві, Ашхабаді та Франкфурті-на-Майні.

Також Держкомтелерадіо виступив організатором ІХ Київської міжнародної книжкової виставки у травні ц.р. та співорганізатором ХХ Міжнародної книжкової виставки «Форум видавців у Львові».

Під час зазначених виставкових заходів кращі зразки книжкової продукції вітчизняних видавництв експонувалися на колективному Національному стенді «Книги України», який було сформовано із книг, випущених за бюджетною програмою «Українська книга», та видань, наданих для експонування вітчизняними видавництвами і видавничими організаціями, зокрема: «Мистецтво», «Либідь», «Наукова думка», «Букрек», «Кріон», «Криниця», «Веселка», «Самміт-книга», «Бізнес-інформ», «Коктебель», ЗАТ «Українська прес група» (бібліотека газети «День») та ін.

У рамках XХVІ Московської міжнародної книжкової виставки-ярмарку відбулось нагородження переможців ювілейного X Міжнародного конкурсу країн-учасниць СНД «Мистецтво книги». Серед переможців конкурсу - українські видавництва «Балтія-Друк», «Либідь», «Кондор», «Мистецтво».

ІХ Київська міжнародна книжкова виставка, засновником якої є Держкомтелерадіо України, проходила у травні 2013 р. У її роботі взяли участь понад 200 вітчизняних і зарубіжних видавництв, було представлено майже 16 тисяч найменувань книжок різними мовами. Виставкова експозиція було розміщено на площі у 1500 кв. м.. У рамках виставки відбулась низка заходів для професіоналів книжкового ринку - семінари, відкриті дискусії, круглі столи, презентації книжкових новинок.

 

 

версія для друку