українська російська англійська
Держфінінспекція в Донецькій області у січні-листопаді відшкодувала втрат на 131 млн. грн.
25.12.2013 | 11:35
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Протягом січня – листопада 2013 року фахівці Держфінінспекції в Донецькій області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 131 млн. грн.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 228 досудових розслідувань, а також вручили 51 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Окрім того, за результатами участі фахівців інспекції як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури, складено 15 протоколів про адміністративне корупційне правопорушення.

До підприємств, установ і організацій, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано 789 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій із бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

До суду пред'явлено 50 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 27,6 млн. грн.

За допущені порушення 2608 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 772 – до дисциплінарної та матеріальної, 175 осіб звільнено із займаних посад.

 

 

версія для друку