українська російська англійська
Микола Азаров: З початку року всі соціальні видатки будуть перераховуватися своєчасно
25.12.2013 | 11:43
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Незважаючи на те, що у 2014 рік країна вступає без прийнятого держбюджету, це не позначиться на обсязі і своєчасності здійснення соціальних видатків. У цьому запевнив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Уряду 25 грудня 2013 року.

«На жаль, ми змушені розпочинати новий бюджетний рік без прийнятого Закону України “Про Державний бюджет на 2014 рік”. Однак, це не позначиться на рівні забезпечення потреб суспільства і не завадить нам фінансувати першочергові видатки, особливо соціального характеру», - заявив Микола Азаров.

Він наголосив, що бюджетне законодавство України чітко врегульовує процедуру здійснення видатків бюджету у разі несвоєчасного прийняття бюджету, тому людям не варто хвилюватися: всі соціальні виплати (пенсії, зарплати, допомоги) будуть перераховуватись в повному обсязі і вчасно.

Разом з цим Глава Уряду зазначив, що міністерства і відомства на чолі з Міністерством фінансів мають провести відповідну роботу із формування тимчасового розпису доходів і витрат бюджету: він повинен бути затверджений до кінця року.

«Потрібно забезпечити вчасне перерахування коштів людям. Наприклад, тільки з 4 по 8 січня пенсіонерам має бути виплачено більше 6 млрд. грн. Це майже 30% загального обсягу пенсійних виплат у січні. Нагадаю, що в цей період переважна більшість підприємств святкує, і податки до бюджету не сплачує, - заявив Микола Азаров. - Тому Міністр фінансів Ю.Колобов, та Міністр соціальної політики Н.Королевська мають у щоденному режимі координувати своєчасність та повноту виплат пенсій, соціальних допомог та інших першочергових видатків».

 

 

версія для друку