українська російська англійська
Микола Азаров: Держава готова допомагати тим, хто випускає конкурентоздатну продукцію
25.12.2013 | 11:52
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Держава готова допомагати тим, хто випускає конкурентоздатну продукцію. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 25 грудня.

Глава Уряду акцентував увагу на необхідності модернізації української економіки, адже лише це може зробити її конкурентоспроможною. Саме на ці цілі повинні бути спрямовані, перш за все, кредитні ресурси, які надійдуть в Україну завдяки московським домовленостям глав держав від 17 грудня.

Прем’єр-міністр озвучив два головні завдання. Перше: щоб кожна копійка кредитних ресурсів пішла на модернізацію економіки і дала відповідний ефект. Друге: треба створити умови, щоб модернізацію здійснили всі підприємства, які збираються залишатися на українському ринку.

Микола Азаров зазначив, що Уряд не може дозволити вкладень у підприємства, де немає обґрунтованих реальних планів модернізації.

«Держава сьогодні готова допомогти тому, хто здатен випускати конкурентоспроможну продукцію, і не буде утримувати тих, хто проїдає ресурси, - підкреслив Микола Азаров. - Працювати по-старому наша економіка вже не буде. Це не адміністративний наказ, а жорсткий диктат  ринків».

 

 

версія для друку