українська російська англійська
М.Азаров: Всі служби життєзабезпечення країни під час свят повинні працювати чітко і злагоджено
25.12.2013 | 12:08
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Під час свят особлива відповідальність покладається на служби, які забезпечують стале функціонування систем життєзабезпечення населення, дорожньої інфраструктури, контроль за дотриманням вимог протипожежної безпеки, громадського порядку тощо. Йдеться про Мінрегіон, МВС, Міненерговугілля, МОЗ, Мінінфраструктури, Укравтодор, Державну службу з надзвичайних ситуацій, комунальні служби на місцях, а отже, і керівників місцевих адміністрацій. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 25 грудня 2013 року.

«Оперативні штаби в кожній області і в Мінрегіоні повинні продовжувати цілодобовий моніторинг ситуації і за необхідності злагоджено реагувати на аварійні ситуації та оперативно їх ліквідовувати», - зазначив Микола Азаров.

Зокрема, належним чином має бути організована робота міського громадського транспорту, швидкої і невідкладної медичної допомоги, спецтранспорту для вивезення побутових відходів та снігоочисної техніки. За словами Глави Уряду, Укравтодор разом з іншими службами має забезпечити безперебійний та безпечний рух автомобільного транспорту дорогами загального користування - для вільного пересування громадян та гостей України, оперативно реагувати на ускладнення погодних умов.

У свою чергу Державна служба з надзвичайних ситуацій разом з органами соціального захисту та місцевою владою у період пониження температури повинна передбачити роботу соціальних патрулів та розгортання пунктів обігріву.

«Власне, алгоритм взаємодії всіх служб вже відпрацьований протягом трьох останніх років. Проводилися навчання. Всі служби звітують, що підготовча робота виконана завчасно. Я обґрунтовано сподіваюсь, що не тільки новорічні свята, а й весь зимовий період пройде без ускладнень», - заявив Микола Азаров.

 

 

версія для друку