українська російська англійська
МОЗ України за три роки зекономило понад півмільярда гривень
25.12.2013 | 11:10
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

Про результати державних закупівель у 2013 році розповіла в ефірі Першого каналу Українського радіо начальник Управління державних цільових програм і державних закупівель МОЗ України Галина Довганчин під час програми «Відкрита студія».

За її словами, у 2013 році МОЗ України закупило лікарських засобів, виробів медичного призначення, обладнання та автотранспорту на загальну суму 3 181,7 млн. грн.

«Цього року ми закупили ліків, виробів медичного призначення і медичного обладнання на 2 257,7 млн. грн., автомобілів швидкої медичної допомоги на 921,4 млн. грн. і бланків листків непрацездатності для закладів охорони здоров’я на 2,6 млн. грн. У результаті проведених тендерів нам вдалося заощадити понад 200 млн. грн бюджетних коштів», – сказала Галина Довганчин.

Фахівець МОЗ додала, що найбільші обсяги економії бюджетних коштів досягнуто на закупівлі медикаментів для діагностики і лікування туберкульозу – понад 26 млн. грн., для профілактики і лікування ВІЛ/СНIД – 25,2 млн. грн., імунобіологічних препаратів для імунопрофілактики населення – близько 24 млн. грн., препаратів для лікування розсіяного склерозу – 16 млн. грн., препаратів для лікування онкохворих дорослого і дитячого віку – понад 25 млн. грн., витратних матеріалів для діагностики і лікування цукрового діабету – понад 7 млн. грн. і за іншими напрямами забезпечення.

Загалом, за словами Галини Довганчин, у 2011–2013 роках МОЗ України зекономило понад півмільярда гривень. На цю суму були додатково закуплені ліки та медичні вироби для реалізації найбільш соціально важливих державних програм із охорони здоров'я.

версія для друку